Otthon > Termékek > Ellenállások > Hole ellenállásokon keresztül > MFR25SFRE52-412R
Ajánlat kérése
Magyarország
MFR25SFRE52-412R
Ajánlat kérése
referencia ár (amerikai dollárban)
Raktáron
5000+
Érdeklődés Online
Műszaki adatok
  • Cikkszám
    MFR25SFRE52-412R
  • Gyártó / Márka
  • Készletmennyiség
    Raktáron
  • Leírás
    RES MF 1/4W 1% AXIAL
  • Ólommentes állapot / RoHS állapot
    Ólommentes / RoHS megfelelő
  • Adatlapokat
  • ECAD modell
  • Tolerancia
    ±1%
  • Hőmérsékleti együttható
    ±50ppm/°C
  • Szállító eszközcsomag
    Axial
  • Méret / dimenzió
    0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
  • Sorozat
    MFR
  • Ellenállás
    412 Ohms
  • Teljesítmény (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Csomagolás
    Tape & Reel (TR)
  • Csomagolás / tok
    Axial
  • Üzemi hőmérséklet
    -55°C ~ 155°C
  • Megszámolások száma
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Magasság - Ülés (Max)
  • Jellemzők
  • Részletes leírás
    412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film