Otthon > Termékek > Ellenállások > Hole ellenállásokon keresztül > FMP200FRF52-412R
Ajánlat kérése
Magyarország
59933
FMP200FRF52-412R
Ajánlat kérése
referencia ár (amerikai dollárban)
Raktáron
5000+
Érdeklődés Online
Műszaki adatok
  • Cikkszám
    FMP200FRF52-412R
  • Gyártó / Márka
  • Készletmennyiség
    Raktáron
  • Leírás
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Ólommentes állapot / RoHS állapot
    Ólommentes / RoHS megfelelő
  • Adatlapokat
  • ECAD modell
  • Tolerancia
    ±1%
  • Hőmérsékleti együttható
    ±100ppm/°C
  • Szállító eszközcsomag
    Axial
  • Méret / dimenzió
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Sorozat
    FMP
  • Ellenállás
    412 Ohms
  • Teljesítmény (Watt)
    2W
  • Csomagolás
    Tape & Reel (TR)
  • Csomagolás / tok
    Axial
  • Üzemi hőmérséklet
    -55°C ~ 155°C
  • Megszámolások száma
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Magasság - Ülés (Max)
  • Jellemzők
    Flame Proof, Safety
  • Részletes leírás
    412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film