Ajánlat kérése
Magyarország
6783132LD39150DT18-R képSTMicroelectronics
LD39150DT18-R
Ajánlat kérése
referencia ár (amerikai dollárban)
Raktáron
1+
Érdeklődés Online
Műszaki adatok
  • Cikkszám
    LD39150DT18-R
  • Gyártó / Márka
  • Készletmennyiség
    Raktáron
  • Leírás
    IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK
  • Ólommentes állapot / RoHS állapot
    Ólommentes / RoHS megfelelő
  • Adatlapokat
  • ECAD modell
  • Feszültségkiesés (Max.)
    0.4V @ 1.5A
  • Feszültség - kimenet (min / fix)
    1.8V
  • Feszültség - kimenet (max.)
  • Feszültség - Bemenet (Max)
    6V
  • Szállító eszközcsomag
    DPAK
  • Sorozat
  • Védelmi jellemzők
    Over Current, Over Temperature
  • Csomagolás
    Cut Tape (CT)
  • Csomagolás / tok
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • PSRR
    65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
  • Kimeneti típus
    Fixed
  • Kimeneti konfiguráció
    Positive
  • Más nevek
    LD39150DT18R
  • Üzemi hőmérséklet
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Szabályozók száma
    1
  • Szerelési típus
    Surface Mount
  • Nedvességérzékenységi szint (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Részletes leírás
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DPAK
  • Jelenlegi - nyugalmi (Iq)
    2.5mA
  • Aktuális - kimenet
    1.5A