Otthon > Termékek > Kondenzátorok > Film kondenzátorok > 63ST684M4532
Ajánlat kérése
Magyarország
63ST684M4532
Ajánlat kérése
referencia ár (amerikai dollárban)
Raktáron
500+
Érdeklődés Online
Műszaki adatok
  • Cikkszám
    63ST684M4532
  • Gyártó / Márka
  • Készletmennyiség
    Raktáron
  • Leírás
    CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
  • Ólommentes állapot / RoHS állapot
    Ólommentes / RoHS megfelelő
  • ECAD modell
  • Tápfeszültség - DC
    63V
  • Feszültségosztály - AC
  • Tolerancia
    ±20%
  • befejezés
    Solder Pads
  • Méret / dimenzió
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Sorozat
    PMLCAP®, ST
  • Értékelések
  • Csomagolás
    Tape & Reel (TR)
  • Csomagolás / tok
    1812 (4532 Metric)
  • Más nevek
    63ST0.68M4532X
    63ST0.68M4532X-ND
  • Üzemi hőmérséklet
    -55°C ~ 125°C
  • Szerelési típus
    Surface Mount
  • Nedvességérzékenységi szint (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ólomtartomány
    Lead free / RoHS Compliant
  • Magasság - Ülés (Max)
    0.063" (1.60mm)
  • Jellemzők
  • Dielektromos anyag
    Acrylic, Metallized
  • Részletes leírás
    0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
  • Kapacitancia
    0.68µF