Otthon > Termékek > Kondenzátorok > Kerámiakondenzátorok > CDR33BP152BFURAJ
Ajánlat kérése
Magyarország
2581758CDR33BP152BFURAJ képElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP152BFURAJ
Ajánlat kérése
Érdeklődés Online
Műszaki adatok
  • Cikkszám
    CDR33BP152BFURAJ
  • Gyártó / Márka
  • Készletmennyiség
    Raktáron
  • Leírás
    CAP CER 1500PF 100V BP 1210
  • Ólommentes állapot / RoHS állapot
    Ólommentes / RoHS megfelelő
  • Adatlapokat
  • ECAD modell
  • Feszültség - névleges
    100V
  • Tolerancia
    ±1%
  • Vastagság (Max)
    0.049" (1.25mm)
  • Hőmérsékleti együttható
    BP
  • Méret / dimenzió
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sorozat
    Military, MIL-PRF-55681, CDR33
  • Értékelések
  • Csomagolás
    Tape & Reel (TR)
  • Csomagolás / tok
    1210 (3225 Metric)
  • Üzemi hőmérséklet
    -55°C ~ 125°C
  • Szerelési típus
    Surface Mount, MLCC
  • Nedvességérzékenységi szint (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Stílus
  • Ólomtartomány
    Lead free / RoHS Compliant
  • Magasság - Ülés (Max)
  • Jellemzők
  • Hibázási ráta
    R (0.01%)
  • Részletes leírás
    1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
  • Kapacitancia
    1500pF